تقدیم ۴۰پوستر به رهبر انقلاب + دانلودحمید فخار، از گرافیست‌های جوان و خلاق جبهه انقلاب اسلامی، تعداد ۴۰ پوستر با موضوع سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی خود را به مقام معظم رهبری تقدیم کرد.

+ دانلود 40 پوستر سبک زندگی


یکی از مهم‌ترین مسائلی که رهبر معظم انقلاب در سال گذشته به عنوان راهبردهای نظام در تحقق الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت به آن اشاره کردند٬ موضوع سبک زندگی است٬ هم‌چنان که معظم‌له در این رابطه فرمودند: «سبک زندگی بخش حقیقی و اصلی تمدن اسلامی است»

حمید فخار از طراحان ارزشی و انقلابی کشورمان است که از سال ۱۳۷۵ کار خود ر آغاز کرده است. فخار ۴۰ پوستر در زمینه سبک زندگی با توجه به فرمایشات پیامبر اعظم(ص)، ائمه معصومین (ع)، امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی طراحی و در روز پنجم فروردین‌ماه سال جاری این پوسترها را به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله) تقدیم کرده است.

این گرافیست جبهه انقلاب اسلامی یادداشتی در وبلاگ خود در این رابطه منتشر کرده که متن آن به شرح ذیل است: در روز پنجم فروردین امسال مصادف با روز شهادت حضرت صدیقه طاهره (سلام الله علیها) سعادتی برای این حقیر به وقوع پیوست که حتی در تصورم نمی‌گنجید، توفیقی رفیق شد تا به زیارت مقتدا و مرادم حضرت امام خامنه‌ای (حفظه الله) نایل شوم و پس از اقتدا به ایشان در نماز مغرب و عشاء به تماشای خورشید وجودشان بنشینم و سیمای نورانی‌شان را زیارت کنم.

پس از اقامه نماز و دیدار ایشان با تعداد معدودی نمازگزار، توفیقی شد که امتیاز چهل پوستر سبک زندگی به همراه یک آلبوم از آن را به رهبر بزرگوارم هدیه نمایم و لحظه‌ای هم که شده موجب انبساط خاطر امام و مولایم را فراهم آورم. ایشان پس از احوال پرسی و تورق چند برگی از آلبوم، با رویی گشاده از چگونگی طراحی‌ها پرسیدند که به اختصار توضیحی کوتاه خدمتشان عرضه داشتم که پس از فرمایش حضرتتان در خراسان شمالی و بحث سبک زندگی عزمم را جزم کردم که از ناحیه خودم حرف شما بر زمین نماند و خدمتی کوچک کرده باشم. به پیوست آلبوم، نامه‌ای نیز به ایشان دادم که توضیحی از کار و نشان ارادتی محضر حضرتشان بود.

در پایان تشکر می‌کنم از دوستان فرهنگی دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی که قبل از تعطیلات نوروز از پیشنهاد اینجانب جهت اهدای امتیاز و آلبومی از پوسترها به محضر رهبر عزیز استقبال نموده و مقدمات کار را فراهم نمودند. این مجموعه با توجه به فرمایشات ارزنده رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای(حفظه الله) در مورد سبک زندگی اسلامی ایرانی، اقدام به طراحی این مجموعه شده است.

پوسترها در موضوعات مختلف و مرتبطی مانند توجه به حقوق همسایگی و شهروندی، ازدواج و فرهنگ خانواده، نشاط جوانی و تربیت کوکان، علم آموزی، بصیرت و سیاست، اصلاح الگوی مصرف، تمدن اسلامی ایرانی، حجاب، مناسبات فرهنگی و … طراحی شده است که انشالله مورد قبول قرار گیرد.


شما می توانید با کلیک روی  هر پوستر، آن را با کیفیت اصلی و قابل چاپ دانلود نموده و مورد استفاده قرار دهید.

ضمنا می توانید جهت دانلود فایل کیفیت بالای همه پوستر ها و استفاده از لینک کمکی    اینجا  کلیک کنید.سبک زندگی          


سبک زندگی          


سبک زندگی          


سبک زندگی          


سبک زندگی          


سبک زندگی          


سبک زندگی          


سبک زندگی          


سبک زندگی          


سبک زندگی          


سبک زندگی          


سبک زندگی          


سبک زندگی          


سبک زندگی          


سبک زندگی          


سبک زندگی          


سبک زندگی          


سبک زندگی          


سبک زندگی          


سبک زندگی          
متن نامه به مقام معظم رهبری که همراه آلبوم به ایشان تقدیم شد:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام به حضور رهبر معظم انقلاب، امید دل آزادگان جهان، امام خامنه ای

انشاءالله در سایه توجهات حضرت ولی عصر ارواحنا له الفداء پیروز، سربلند و سلامت بوده و عزتتان مستدام باشد.

رهبر عزیز!

در سفر خراسان شمالی بحث بسیار جامع و حکیمانه ی  "سبک زندگی اسلامی و ایرانی" را مطرح فرموده و کلیدواژه هایی را مطرح نمودید که بیش از پیش جامعه ی اسلامی مان محتاج به آن بوده و مفتاح  بسیاری از مشکلات روزمره ی امروز این مردم است. ظرافت بیان حضرت شما در ورود به این مبحث بسیاری از نخبگان و اهل فکر را بر آن داشت که در این مقوله به تکاپو بیفتند و مطالبه ی حضرتعالی را با تمام وجود دنبال نمایند.

این حقیر به کار طراحی گرافیک و تبلیغات در حوزه ی مسایل فرهنگی مشغولم. با توجه به فرمایش جنابعالی در موضوع توجه به سبک زندگی اسلامی ایرانی، بر خود فرض دیدم که در حد توان خود، بتوانم لبیکی هر چند کوچک به اوامر شما در این خصوص داشته باشم.

مجموعه ای که به پیوست خدمتتان عرضه می گردد چکیده ای از یک ماه کار محتوایی و اجرای گرافیکی پوسترهایی با موضوع "سبک زندگی" می باشد که توفیق شد در این مدت کوتاه این بسته را که شامل چهل پوستر می باشد، آماده کنم. 

طراحی این پوسترها بصورت خاص انجام شده بطوری که عموما از عناصر دست چندم و تکراری استفاده نشده و تصویرسازی، عکاسی و نماد های آن بصورت نسخه ی اصلی غالبا توسط این حقیر انجام شده و اورجینال می باشد. در ابتدا سعی حقیر بر این بود که بتوانم "مجموعه ای نهایتا دوازده پوستری" را آماده کنم ولی خداوند متعال توان و اراده ای داد که حدود پنجاه اثر در مدتی کوتاه آماده شد که توانستم مجموعه ای چهل تایی را در یک آلبوم عرضه کنم. این مجموعه با نظر به اینکه با نگاهی مردمی و بومی طراحی شده، قابلیت ارائه در محیط های مختلف و عرضه در بین عموم مردم را دارا است و از این جهت خدا را شاکرم که ترجمه ی تصویری تعدادی از احادیث و روایات و بیانات حضرت امام و مقتدای امروزمان حضرت شما، در موضوع سبک زندگی، به راحتی در دیده و دل عموم مردم می نشیند و مورد استقبال قرار می گیرد. امتیاز این مجموعه به این است که ارتباط مناسبی با خواص و عوامی برقرار کرده که این طرح ها بصورت نمونه به ایشان عرضه شده است.

لازم میدانم که با کمال تواضع به رهبر و مقتدای خود عرض کنم که تهیه ی این مجموعه  جز با عشق و ارادت به پیگیری فرمایش حضرتعالی نبوده و با وجود درخواست هایی جهت تملک امتیاز این مجموعه، با تمام وجود به دنبال آن بودم که توفیقی رفیق شود و فرصتی به دست آورم که این مجموعه پوستر را با افتخار فراوان به آقا و مرادم هدیه نمایم.

آقای من!

این آلبوم هدیه ای بسیار ناچیز است به شما و نشان ارادتی است از دل های بیقراری که جز باگرمای خورشید وجودتان قرار نمی گیرند. بهانه ای است تا به مولا و مقدای خود عرضه بداریم که در همه حال و با هر مشکل و تنگنایی، گوشمان به فرمانتان است و دلمان در گروی مهرتان. با هر استطاعتی در تلاشیم که حرف شما بر زمین نماند. با همه ی وجود شما را حبل المتین زمانه ی خود می دانیم که با تمسک به آن از هر گزندی محفوظیم.

مولای من!

با تمام ضعف ها و کاستی هایی که در خود سراغ دارم دلم به این خوش است که این هدیه ی ناقابلم بتواند لحظه ای انبساط خاطر حضرتتان را فراهم آورد و در این زمانه ی پر هیاهو، در میان فتنه ها و انحراف ها، بتوانم لبخند رضایتی بر لبان مبارکتان بنشانم.

از رهبر عزیزم عاجزانه تقاضا دارم تا در فرصت کوتاهی هم که شده، عنایتی بفرمایید تا به حضورتان برسم و این مجموعه را با افتخار به حضورتان تقدیم نمایم.

مقتدای من!

 دعای شما برای ما گیراست. دعا بفرمایید که این سرباز کوچکتان پاکیزه شود و خدا عاقبتش را در رکاب حضرتتان همچون پدرش ختم به خیر بگرداند.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

حمید فخار

------------------------------------------------------------------------------------------

سخنرانی-استاد رائفی پور-سبک زندگی در آخرالزمان

---------------------------------------------------------------------------

دکتر عباسی / جلسه ۳۷۰ کلبه کرامت / سبک زندگی ۸ – بهشت در سیاه چاله

درآمدی بر دکترین سینما ۵ – کلبه ی دیجیتال / جلسه ۳۲۷ کلبه کرامتدکتر عباسی / تحلیل سریال خانه داران درمانده (Desperate Housewive)

سبک زندگی ۵ (فتنه و اقتدار) | دکتر عباسی | جلسه ۳۶۳ کلبه کرامت

سبک زندگی ۶ (اسلوب زندگی خضری) | دکتر عباسی | جلسه ۳۶۴ کلبه کرامت

بهترین کتاب برای سبک زندگی اسلامی

دانلود فیلم بیگانه ای در میان ما / زندگی یهودیان / +استاد پناهیان

دکتر عباسی - زندگی دوم در فضای مجازی 2

تغییر سبک زندگی / زندگیه گربه سگی

تجاوز به ذهن (۴) سبک زندگی بدون پلیس ذهن | دکتر عباسی | جلسه ۲۷۸

برنامه گره با حضور استاد پناهیان | مفهوم انقلابی بودن و سبک زندگی

و....
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.